2010 metų pavasario - vasaros papuošalų mados

Parašė: Perlita 04.02.2010, 23:00

Papuošalai kiekvienai moteriai – tai ne tik gražus aksesuaras,bet ir jos individualumo išraiška. Kadangi mada šiais laikais labai kaprizinga, bižuterija puikiai pakeičia deimantus. Šį sezoną garsūs dizaineriai kurdami savo kolekcijas vietoj deimantų pasirinko turkį, perlus, koralus, medį, plastmasę, odą ir kitas medžiagas. Šį sezoną vyrauja balti metalai – platina, titanas, sidabras, baltas auksas.Šiuolaikinis devizas „Visas dėmesys į detales !“. Todėl tarp gausybės papuošalų ir aksesuarų norisi išsirinkti gaminius, ne tik džiuginančius akį, bet ir kokybiškus ir madingus. Dizaine ir madoje pirmauja italai, kuriantys neprilygstamą bižuteriją nuo klasikos iki etnikos. Romoje ar Milane galima drąsiai pirkti neįprastą žiedelį, tikrai tai bus paskutinis mados žodis. Ir aišku didžiausias italų pasididžiavimas gaminiai iš Murano stiklo. Rytuose papuošalų madą diktuoja Pietų Korėja. Bižuterija iš Seulo nebrangi, bet išbaigta ir kokybiška. Korėjiečiai specializuojasi stiklo ir išlankstytos vielos gaminiais, o taip pat daro geriausias pasaulyje grandinėles. Iš jų pirkti nesigėdi netgi prancūzai ir italai. Jie gamina įvairių pynimų grandinėles, taip pat gamina puikius gaminius „apibarstytus“ kristalais – plaukų segtukus, seges ir kt. Etninė mada ant bangos dabar Australijoje. Čia pasirodė naujo stiliaus bižuterija, ji remiasi senoviniais aborigenų piešiniais, dizainerių perdirbtais į urbanistinį stilių.Šiuolaikinė madinga bižuterija turi būti aukštos kokybės. Turi būti naudojami tik nesukeliantys alergijos metalų lydiniai - alavas ir žalvaris, dengti auksu, sidabru, rodžiu, ruteniu, paladžiu. Nenaudojamas nikelis sukeliantys alergiją. Dekoravimui naudojami Swarovskio kristalai, cirkonis, Katės akis, Tigro akis, Kalnų krištolas, oda, medis, biseris, emalė ir kitos medžiagos.Juvelyriniai dirbiniai pasitraukė į antrą planą, nes pasaulį užvaldė „karolių manija“. Kaklo papuošalai turėtų būti masyvūs, sudaryti iš kelių eilių, iš didelių karoliukų. Turi būti daug metalinių elementų, akmenų, stiklo ir plastmasės. Sudaryti iš sudėtingo pynimo ir ryškios tekstūros detalių. Gali priminti riterių šarvus, amuletus, gėlių puokštes, geometrines figūras ar karališkus vėrinius. Bet reikia prisiminti, kad jei masyvus ir ryškus papuošalas – tai apranga turėtų būti subtili ir griežta.

Šiuo metu madingiausi masyvūs auskarai – žiedai, kryžiai.Žiedai madingi taip pat masyvūs - papuošti dideliais akmenimis, gausiai apibarstyti kristalais arba puošti oda.Pačios madingiausios šiuo metu apyrankės plačios, metalinės, odinės, plastmasinės – kaltos arba puoštos kristalais, gali būti nešiojamos iš kart po kelias. Ir nešiojama tada, kai drabužių rankovės be jokių papuošimų, klosčių ar piešinių.

Taip pat labai madingos įvairios didelės segės, segimos ant švarkų ir suknelių, o taip pat ir į kepures. Galima segėti po dvi - vieną į drabužius, o kitą į kepurę.Šaltiniai:http://evogue.ru, www.squidoo.com, www.immoment.ru.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,299
  • Temų forume: 3,139
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,755
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532