Kai paprastas užtrauktukas virsta meno kūriniu

Parašė: Idommi 13.11.2009, 23:00

Ar patikėsite, kad užtrauktukas, ištrauktas iš mamos siuvinių stalčiaus, gali atrodyti elegantiškai? Ne? Pasitelkite fantaziją!

Vieną dieną Kate Cusack į paprastą užtrauktuką pažvelgė kiek kitaip. Dauguma dizainerių ir siuvėjų stengiasi paslėpti, užmaskuoti užtrauktukus savo kūriniuose, o Kate sumanė išryškinti, parodyti metalinius užtrauktuko dantukus, jų spalvingumą ir lankstumą. Taip 2003 m. ji sukūrė pirmąją sagę iš užtrauktuko. Ir nesitikėjo, kad sulauks tokio pasisekimo. 


Dizainerė Kate Cusack
Kate Cusack darytos apyrankės, sagės ir vėriniai parduodami galerijose, eksponuojami muziejuose. Originalių aksesuarų nuotraukos spausdinamos garsių žurnalų (Vogue, Cosmopolitan, Glamour, InStyle) puslapiuose, patenka į rekomenduotinų dovanų sąrašus.
Aktorė Yaya Dacosta pasipuošusi vėriniu iš užtrauktuko ABC serialo „Betė – bjaurusis ančiukas“ („Ugly Betty“) premjeroje.„Beveik viskas įmanoma, kai sau leidžiame medžiagas naudoti netradiciniais būdais“ – teigia moteris. Originali Kate kūryba parodo, kad nėra jokių apribojimų, galima bet ką padaryti iš paprasto užtrauktuko.
Šaltinis: http://www.katecusack.com

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Guodulea @ 27.09.2010, 16:18

man patinka xD

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,299
  • Temų forume: 3,139
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,755
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532