Madingas ir žaismingas aksesuaras: pirštinės

Parašė: Boo 14.10.2009, 23:00

Paprasta būtų manyti, kad pirštinės yra skirtos tik šildyti jūsų rankas šaltais žiemos mėnesiais, kai jos jau nuo trylikto amžiaus moterų nešiojamos kaip viena iš mados detalių. Priklausomai nuo papuošimų kiekio, pirštinės buvo laikomos padėties visuomenėje simboliu. Jų madas dažniausiai diktuoja muzikos, filmų, mados ikonos.
Seniau moterys pirštines siuvinėdavo, nerdavo. Po antro pasaulinio karo viršų ėmė žavingosios ilgos operos pirštinės. Antroje septinto dešimtmečio dalyje pankų judėjimas įžiebė bepirščių kniedytų pirštinių, kurias nešiojo tiek moterys, tiek vyrai nepriklausomai nuo metų laiko, madą. Aštuntajame dešimtmetyje Madonna išpopuliarino nėriniuotas pirštinaites.


Ir kaip visad nutinka – mados grįžta. Tik šįkart visos kartu.

Pirštinės derinamos prie įvairios aprangos suteikia rafinuotumo ir žavesio, spalvų ir žaismingumo. Tad šio rudens sezono pačios madingiausios...

Odinės pirštinės. Turbūt tai nieko nestebina, nes odinės piršinės visada buvo laikomos stilinga detale. Jos yra klasika ir jei norite turėti piršines, kurios dera dabar ir tiks dar dešimt metų, odinės yra būtent tokios, kurių reikia. Be to, galima rinktis iš daugybės modelių. Vienintelis dalykas galintis varžyti pasirinkimą – šį sezoną jos visos pakankamai ilgos, niekada nesibaigiančios iškart sulig riešu. Besibaigiančios virš alkūnių, ties alkūnėmis ar vos truputį trumpesnės.
Zomšinės pirštinės. Nors ir ne tokios praktiškos kaip odinės, bet lygiai taip pat gražios.Vėlgi, daugybė modelių ir spalvų leis lengvai išsirinkti patinkančias.


Velvetinės pirštinės. O taip, velvetas vėl madingas. O jei norite įnešti į savo spintą prabangos, griebkit velvetines pirštines. Elegantiškos ir seksualios jos tiks bet kokiai progai.

Atlasinės pirštinės. Nors ir ne itin dažnos šių metų dizainerių kolekcijose, tikrai vertos dėmesio. Glotni ir švytinti medžiaga atrodo nuostabiai ir dera tiek su vakarinėmis suknelėmis, tiek su džinsine apranga.

Nėriniuotos pirštinės. Jų irgi negalima pamiršti – tokios gležnos ir mielos. Nuo paprastučių iki itin raštuotų. Chanel ir Stella MacCarney nėriniai:


Trumpos vyriškos pirštinės. Madinga „boyfiend‘s“ džinsai, „boyfriend‘s“ švarkai... Pirštinės irgi! Merginoms, nemėgstančioms moteriškų dalykiukų.

Megztos pirštinės. Megzti drabužiai dabar tokie populiarūs, tai ne išimtis ir pirštinės. Visi modeliai tiks!


Bepirštės pirštinės. Itin madingos ir itin praktiškos. Su jomis gali vairuoti, spausdinti kompiuteriu, naudotis mobiliuoju telefonu šaltomis rudens dienomis. Nuo odinių iki vilnonių, nuo megztų iki kašmyrinių. Karščiausias modelis – odinės bepirštės su kniedėmis.
Puikia dera su aptemptais juodais džinsais, motociklininkų švarkeliais ir įvairiais daiktais su kniedėmis. Bet saugokitės, kad nepadaugintumėte. Nors tokios pirštinės nelabai sušildys, bet išvaizdą tikrai pagerins.
Ilgos pirštinės. Prisiminusios Audrey Hepburn, Grace Kelly ir kitas madingas praeities damas, dažniausiai siejome ilgas pirštines su formalia apranga ir vakarinėmis suknelėmis. Dabar jas nešioja gatvėje kas tik nori ir kaip nori. Jos gali būti bepirštės, formalios, megztos – svarbu, kad ilgos. Nešioti gali su trumpas ronkovytes turinčiais paltukais, megztiniais, apsiaustais. Nebūtina pirštinės ištempti per visą jos ilgį. Galima paprasčiausiai jas suglamžyti, suspausti. Ilgas pirštines dizaineriai pataria rinktis kontrastuojančių spalvų su apranga. Lai jos būna ryškios ir pagyvina jūsų įvaizdį. Nepamirškite ir įvairiausių raštų. Tos pačios spalvos kaip ir likusi apranga pirštinės vizualiai pailgina jūsų linijas.


Ir keletas neįprastų idėjų, ką pačios galime nesunkiai pasigaminti...


Imame kailio ir siuvame tokius rankų „šildytuvus“ kaip Donna Karan, visą pirštinę apsagstome kniedėmis, kaip Givenchy, arba nusimezgame paprastas, jaukias ir mielas kumštinukes su zuikučiais, kaip Thom Browne, kainuojančias 1188 dolerių!


Pirštinių pametinėtojoms! Galime nusimegzti šaliką iškart su pirštinėm arba prisiminti vaikystę ir jas sujungti virvute, kurią prakišam per abi rankoves. Prisimenat ?

O norinčioms kažko dar įdomesnio, Alexander McQueen pirštinė pritvirtinta prie rankinės. Geriausia į tokią pirštinę įtaisyti vieną „knopkės“ dalį, į rankinę – kitą, kad bet kada galėtum nusegti:

Nuotraukos: millionlooks.com; fashioindie.com

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,062
  • Temų forume: 3,042
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,301
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,270
  • Pardavėjų galerijoje: 1,507