Veido formos I. Kaip nustatyti savo veido formą?

Parašė: Boo 01.11.2009, 23:00

Ar kada matavaisi auskarus, marškinėlius ar kitaip susišukavai plaukus ir pamatei, kad visgi kažkas atrodė negerai? Gal tavo veidas tapo apvalesnis ar ilgesnis, neproporcingas ar net vyriškas?
Turbūt užsidėjai tai, kas netinka tavo veido formai. Drabužis, šukuosena ar aksesuaras taip pat kaip ir kūno forma, gali vizualiai pakeisti ir veido kontūrus. Taigi, gerai žinodama savo veido detales, lengviau išsirinksi drabužius ir aksesuarus, labiausiai tinkančius prie tavo veido.

Nustatydama savo veido formą turi objektyviai pažvelgti į savo portretą.

Reikės:

• Didelio veidrodžio. Pakankamai didelio, kad matytum savo veidą ir viršutinę kūno dalį daugmaž 30 centimetrų atstumu.
• Plaukų segtukų, kad prisegtum ant veido krintančius plaukus taip, kad matytųsi ir veidas, ir ausys.
• Marškinėlių, kurie netrukdo matyti visą tavo kaklą ir krūtinę. Geriausia – visai be viršutinės drabužių dalies.

Dabar pažvelk į save veidrodyje ir paklausk savęs šių klausimų:

Apžvelgiant mano plaukų liniją, smakro liniją sekant palei veido kraštą, kokia bendra forma gaunasi?Kokio platumo yra plačiausia mano kaktos vieta lyginant su smakro linija?Ar plačiausia smakro linijos vieta yra platesnė nei mano kakta?Kiek iškilę ir apvalūs yra mano skruostikauliai lyginant su kaktos ir smakro linijomis?Gal labiau padės ši lentelė:Galite pastebėti, kad nustatyti savo veido formą nėra taip paprasta, kaip iš pradžių atrodo. Kiekvieno iš mūsų veido ilgio-pločio santykis, žandikauliai, smakro linija yra unikalūs. Taigi, kokią veido formą rinktis - ne visada toks akivaizdus sprendimas.
Pavyzdžiui, jei tavo veido ilgis tikrai yra smarkiai didesnis už plotį ir turi plačią, stačiakampę smakro liniją, naudodamasi lentele, gali gauti stačiakampę formą. Vis dėlto, jei žiūrint į veido kontūrus, tavo žandikauliai yra plačiausia veido dalis, gali būti, kad trikampė veido forma būtų tikslesnis pasirinkimas. Tai priklausys nuo to, kiek tiksliai tavo veidas yra ilgesnis nei platus, ar pirmiausia pastebi, kad tavo veidas ilgas? Ar labiau į akis krenta tavo žandikauliai nei veido ilgis? Jei neapsisprendi, galima bandyti jungti patarimus, skirtus abiems formoms.

Taigi, kuri forma labiausiai atitinka taviškę?


Ovali veido formaOvali veido forma laikoma idealia. Toks veidas gerai išbalansuotas ir proporcingas. Veido ilgis lygus pusantro karto veido pločio.Smakro linija švelniai apvalėjanti ir ne persiaura, bet ir ne perplati. Turi apversto kiaušinio formą. Veidas plačiausias ties skruostikauliais. Akys nutolusios vienodu atstumu (dažniausiai lygiu dar vienai akiai) viena nuo kitos. Neturi jokių itin ryškių veido bruožų, pavyzdžiui, labai didelės nosies, burnos.
Vis dėlto, tavo plaukų liniją gali būti kiek platesnė nei apatinė veido dalis ir gali kartais atrodyti kaip rombo ar širdies veido forma, bet taip nėra, nes rombo/širdies forma yra akivaizdžiai daug platesnė ties plaukų linija ir skruostikauliais.
Apvali veido formaTavo veido forma daugmaž tokio paties ilgio kaip ir pločio.

Dauguma moterų, kurių apvali veido forma sakoma, kad turi „kūdikio veidą“ ir dažnai laikomos jaunesnėmis nei iš tikrųjų, taigi, tai teigiamas dalykas!
Veido linijos labiau tolygiai kintančios nei kampuotos. Dažniausiais tiek viršutinė, tiek apatinė veido dalys „pilnos“ ir apvalios – ir plačios ties skruostais.
Jei tavo aiški smakro linija ir skruostikauliai, gali atrodyti, kad veidas panašus į stačiakampio formos.
Pastebėjimas: ar žinai, kad yra daug manekenių, kurios dažniausiai pabrėžia savo apvalią veido formą, kad atrodytų unikalios per madų pasirodymus ir fotosesijas? Taigi, gali nuspręsti, ar paryškinti savo apvalumą ar suliekninti tai.
Pailga veido formaAtrodo kaip ovali veido forma, bet yra ilgesnė ir mažiau plati.
Tavo veido forma gali turėti mažiau matomus skruostikaulius ir švelniai apvalėjančią plaukų liniją. Veido kraštai tiesūs – kakta, skruostikauliai ir smakro linija tokio paties pločio. Plaukų linija gali būti apvali.
Rinkdamasi, kas labiausiai tinka tavo veido formai, suteik daugiau svorio veido bruožams ir nuspręsk, ką norėtum išryškinti, o ką paslėpti.
Stačiakampė veido formaStačiakampio forma sudaro stiprybės įspūdį. Tai labai seksuali veido forma.
Tu tikriausiai turi labai aiškią žandikaulių liniją ir gali atrodyti truputį „raumeninga“ ties apatine veido dalimi.

Ši forma dažniausiai turi kampuotus žandikaulius ir beveik to paties pločio plaukų liniją kaip smakro linija. Veidas tikrai labiau ilgas nei platus. Veido kraštai tiesūs – kakta, skruostikauliai ir smakro linija tokio paties pločio. Plaukų linija dažniausiai tiesi.
Šios veido formos yra du variantai. Vienas iš jų stačiakampis (prailgintas kvadratas) kaip Angelina Jolie ir Katie Holmes, kitas – kvadratinis, kaip Naomi Watts. Kvadratinis veidas yra daugmaž tokio paties ilgio kaip ir pločio, žandikauliai platūs ir stačiakampiai, veido kraštai tiesūs, plaukų linija greičiausiai taip pat tiesi.
Trikampė veido formaVeidas šiek tiek ilgesnis, nei platus. Tavo žandikaulių linija pilnesnė, platesnė nei kakta. Žandikauliai yra plačiausia veido dalis, o kakta siaura.

Tavo veidas gali atrodyti apvalios formos, bet turi vizualiai siauresnę kaktą nei žandikaulius.
Rombo/ širdies formos veidasTu turi vizualiai didesnę kaktą nei žandikaulius.

Aptariame rombo ir širdies veido formas kartu, nes abi turi du bendrus bruožus – plačius skruostikaulius ir siaurą smakro liniją.

Rombo formos veidas yra kiek ilgesnis, nei platus. Plaukų linija ir smakras yra akivaizdžiai siauresni nei plačiausia veido dalis. Smakro linija ilga ir atsikišusi. Skruostikauliai – plačiausia veido dalis. Jie dažniausiai aukšti ir smailūs. Akys, nosis ir burna gerai išbalansuoti vertikaliai.

Širdies formos veidas panašus į rombo. Vienintelis skirtumas tas, kad ir kakta ir centrinė dalis yra platesni nei apatinė veido dalis. Veidas labiau ilgas, nei platus. Smakro linija ilga ir iškili. Veido kraštai smailėja žiūrint nuo kaktos link smakro.Kakta – plačiausia veido dalis, žandikauliai – siauriausia.Kituose straipsniuose plačiau apžvelgsime, kokie aksesuarai, šukuosenos, makiažas tinka kiekvienos veido formos savininkėms. Laukite tęsinio .


šaltinis: www.thechicfashionista.com

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,261
  • Temų forume: 3,118
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,660
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,316
  • Pardavėjų galerijoje: 1,528