3D popierinės snaigės

Parašė: Perla 14.12.2008, 15:22

Artėja Kalėdos, o Jūs ar jau pagalvojote kaip dekoruosite namus, sukursite šventinę nuotaiką sau ir savo artimiesiems?

Rankų darbo dekoracijos elementai padės sukurti jaukią, vaikystės pasaką primenančią atmosferą – maloniai persikelsime į tuos nuostabius laikus, kai mamos ar močiutės dekoruodavo eglutes savo rankų darbo žaisliukais ir iš popieriaus karpytomis snaigėmis.

Siūlome namus papuošti pačių pasigamintomis popierinėms 3D snaigėmis.

Jums reikės:

• Spalvoto arba balto popieriaus
• Popieriaus klijų
• Žirklių arba popieriui pjaustyti skirto peiliukoAnt popieriaus lapo atsispausdiname norimo dydžio schemą:

» Didelė snaigė
» Maža snaigė

Išsikerpame 6 kvadratėliusPeiliuku išpjauname pažymėtas linijas, jei neturite specialaus peiliuko, popieriaus kvadratėlį perlenkus įstrižai, galima įkarpyti žirklėmis.

Imame centrinius lapelius ir sulenkę suklijuojame vieną su kitu štai taip:Sekančius lenkiame ir klijuojame jau į kitą pusęTai kartojame toliau, visada į priešingą puęViską suklijavus gauname tokį lapelįTą patį padarome ir su likusiais 5 popieriaus kvadratėliais, snaigei reikės 6 lapeliųLapelius suklijuojame vieną su kitu ir mūsų snaigė baigta! (Dydis priklauso nuo pasirinktos schemos)O kur ją pakabinti, priklausys tik nuo Jūsų fantazijos.Linksmų švenčių!

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Deimante4204 @ 25.11.2010, 14:37

Mes tokius darėme mokykloje . Labai gražu ir lengva pasidaryti ;-)

Kareiviuke @ 28.11.2010, 20:42

as dariau, bet niekaip man nesigavo sujungti i snaige, arba 5 bet truputi su negraziais tarpais, o 6 kai bandau iklijuottai kuris nors arba iskrenta arba nebetelpa arba dar kas nors :(

Eglė @ 07.12.2010, 18:14

Man iš pirmo karto irgi nepavyko. Bet antrą kartą jungiau kitaip. Sujungiau pirmiausia du lapelius (jei žiūrėti į snaigę patį viršutinį ir apatinį vidurinius). Tik tada jungiau kitus. Principas, kad kampeliai lapelių jungiasi priešingais kampeliais.
Tikiuosi, bus aiškiau.

heida @ 10.12.2011, 16:43

o man tai viskas kuo puikiausiai ir ispirmo karto pavyko labai graziai padaryti...seip dar noreciau kokiu snaigiu islankstyti, bet nezinau kaip nes neturiu jokiu minciu, tai gal kas nor galetu kokiu puslapiu uzklausele atsiusti, ar kaska panasaus pagal kuria galeciau koky nor darbely padaryti :) butu faina :)

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,255
  • Temų forume: 3,097
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,633
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,313
  • Pardavėjų galerijoje: 1,526