Advento kalendorių idėjos

Parašė: Lachesė 02.12.2010, 20:01

Jeigu kas dar nespėjote, o vis tik norite pasidaryti advento kalendorių, tai pats laikas! Prisipažinsiu, šio projekto pati imsiuos tik šiandien. Kadangi turiu pririnkus daugybę idėjų dar bandau spėti pasidalinti ir su jumis. Sėkmės visiems, kurie dar imsis kalendoriaus!

Paprasčiausiai padaromi ir labai mieli – kalendoriai laiškeliai. Tokiam kalendoriui galima sukurti savo vokus arba panaudoti pirktinius. Vokeliai dažnai kabinami ant virvelės. Jeigu yra galimybė, vokelius galima išdėlioti prikabinant eglutės forma ant sienos.

Erdvinis ir labai paprastas advento kalendorius iš spalvoto popieriaus. Priklauso nuo to, ką slėpsite po juo, tokio dydžio kūgį ir susukite.

Spausdintas advento kalendorius šiek tiek primena tokius, kurie parduodami su šokoladukais. Išspausdinkite du vienodo dydžio lapus: vieną su palinkėjimais, kitą su durelėmis. Antrą lapą peiliuku įpjaukite taip, kad visos durelės atsivertų. Lapus suklijuoti patogu dvipuse lipnia juostele.

Ir dar viena popierinė idėja - maišiukai su staigmenom. Jeigu neturite prisikaupę rudų maišiukų nuo prieskonių ir arbatų, tai parduotuvėse galite įsigyti baltų popierinių maišelių sumuštiniams.

Kalendoriai dėžutės. Dažnai dėžutės lankstomos origami būdu arba panaudojamos senos degtukų dėžutės. Dekoravimo laisvė neįtikėtina. Tokius kalendorius galima supakuoti kaip dovanėles arba sugalvoti karkasiuką. Kad ir tokį kaip nuotraukoje iš ledų pagaliukų.

Labai originali idėja panaudoti vaikiškas, o gal ir savo spalvotas kojinaites.

Šiek tiek daugiau laiko pareikalautų siuvami kalendoriai. Bet jiems galima panaudoti senus drabužius. Kurie atgims labai gražiame projekte.

O man mintis kirbėjo ką galima padaryti iš gausybės stiklainių, kurie dulka sandėliuke. Vienas iš būdų juos panaudoti - taip pat paversti kalendoriumi.

Tikiuosi, kad ir paskutinę minutę, bet dar kam nors kils idėjų pasidaryti kalendorių!

Šaltiniai:
http://shizzyknits.blogspot.com
http://www.thehybridchick.com
http://babyccinokids.com
http://familyfun.go.com
http://bethproudfoot.blogspot.com
http://www.marthastewart.com
http://www.garnethill.com
http://www.countryliving.com
www.sbgiftbaskets.com
http://www.purlbee.com
http://www.craftynest.com
www.hobbycraft.co.uk
http://thehappyhomeblog.com
http://mademoiselle-poirot.blogspot.com/

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,256
  • Temų forume: 3,097
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,633
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,313
  • Pardavėjų galerijoje: 1,527