Kalėdiniai bumbulai

Parašė: Lachesė 16.12.2009, 23:00

Pasidairius, parduotuvių lentynos lūžta nuo kalėdinių papuošimų, bet aš tęsiu temą apie savo gamybos kalėdines dekoracijas. Šį kartą dekoruotas dekupažo technika.
Patogiausias daiktas dekoravimui yra plastikinis bumbulas. Aišku, stiklinius galima lygiai taip pat dekoruoti, bet patikėkite, bumbulai kaip gyvi, todėl labai gaila, kai stiklas pažyra šukėmis....
Galite pirkti specialius skaidrius arba putų polistorolo bumbulus, arba dekoruoti savo turimus ir jau pabodusius.Bumbulų autorė Kiltinavičienė Vilma

Skaidrūs bumbulai būna įvairių formų nuo širdelės iki eglutės, jie sudedami iš dviejų dalių, kartais į tarpą būna įdėta skaidri plokščia detalė, kurią galima naudoti ir atskirai.Tokius bumbulus prieš dekoruojant kartais gruntuoja plastikui tinkančiais gruntais arba dekoruojama iš karto. Dekoruojant atvirštiniu būdu, visas dekoras kuriamas iš bumbulo vidaus.
Tokie bumbuliukai gali tapti dėžute dovanai, žaisliukas bus mielas prisiminimas,o įpakavimas bus labai originalus.Bumbulai dekoruojami įprastinėmis dekupažo technikomis - tapybine, vienkomponenčiu ir dvikomponenčiu sendinimo technika.Širdelė dekoruota labai paprastu bet efektingu būdu. Pirmiausiai priklijuotas juodai baltas servetelės gabaliukas, išdžiovinta, visas paviršius išklijuotas baltu ryžiniu popieriumi, jis išdžiovintas. Galiausiai, viskas iš vidaus išdažyta auksiniais akriliniais dažais. Per plonąsias vietas auksas persišviečia, o kur yra storesni balti plaušeliai, ten liko balti dryžiai.Šiame bumbule dekoruota vidinė plokštelė, dėl apvalios formos vaizdas optiškai išsigaubia.Dekoruojant tokiu būdu, kita bumbulo pusė dažniausiai puošiama baltais glaistais imituojančiais apsnigtą paviršių. Tam galite panaudoti bet kokį baltą medžio glaistą, kuris puikiai laikosi ant plastiko. Statmenu teptuku pašiauškite paviršių, kad sniegelis atrodytų nesukritęs.

Aš pati labai mėgstu dekoruoti pigius plastikinius bumbulus- tam tinka bet kokios dekupažo technikos. Daug kas bijo, bet man labai miela, kai dekoruojama netvarkingu koliažiniu būdu ir visas paviršius padengiamas mažomis popieriaus arba audinio skiautelėmis.

Įprastomis technikomis, tiesioginiu būdu dekoruoti kalėdiniai žaisliukaiPabaigai saldi mano paslaptis. Jeigu noriu, kad bumbulas atrodytų kaip apšerkšnijęs, jį aplipinu cukrumi. Dekoruotą žaisliuką nulakuoju, ištepu klijais ir išvolioju cukruje. Klijai iškaidrėja ir pro cukrų persimato visas dekoras, tokį saldėsį galima užfiksuoti sintetiniu purškiamu laku.
Sėkmės dekoruojant!!!!

Šaltiniai:
http://www.etsy.com/view_listing.php?ref=vl_other_1&listing_id=35580727
http://craft.dow.com/craft/images/1535.jpg
http://www.etsy.com/view_listing.php?ref=vl_other_1&listing_id=36564008

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Ievi_ @ 26.11.2011, 17:51

kaip grazu! butinai meginsiu keleta pasigaminti !

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,298
  • Temų forume: 3,139
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,754
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532