Pasitinkant 2010 - Tigro Metus

Parašė: Perlita 21.12.2009, 23:00

Štai ir artėja stebuklingas metas, kada baigiasi 2009 metai ir ruošiamės Naujų sutikimui. Ateinančių 2010 metų simbolis – Baltas Metalinis Tigras, energijos ir drąsos įsikūnijimas.
Astrologai pataria sutikti Naujus Metus su viltimi ir oriai, nes ateinantys metai tai kovų, didelių siekių, permainų bei perspektyvų metai. Tigras visada eina į priekį, nežiūrėdamas į esamas aplinkybes, susidariusią hierarchiją ir proto konservatyvumą. Todėl Baltojo Metalinio Tigro metais visus globos metalo stichija, o tai kiekvienam sudarys gana sudėtingų situacijų: padaugės avarijų, neramumų, padidės viešas nepasitenkinimas. Tigro metai, tai „pilkųjų kardinolų metai“, suklestės šešėlinė ekonomika ir pogrindiniai žaidimai. Kitąmet patariama išsivaduoti nuo tuščių iliuzijų ir matyti realią situaciją. 2010 metais suklestės nauji oligarchai. Savo šansais pasinaudos aktyvūs žmonės, nuosekliai einantys užsibrėžto tikslo link. Sėkmė lydės visus stambesnius projektus pradėtus Tigro metais.Kadangi 2010 metai, tai rūstaus ir karingo Tigro metai, tai nereikia jo erzinti. Pagal senovės Birmos legendą Tigras sunkioje ir ilgoje kovoje pralaimėjo Buivolui, todėl dabar jį laiko didžiausiu priešu. Todėl palydint senus metus nei ant stalo, nei ant eglutės neturi būti jokios simbolikos susijusios su Jaučiu. Namus papuoškime įvairiais papuošalais iš metalo ir natūralių medžiagų. Turi būti daug blizgesio ir prabangos. Stalą papuoškime dviejų spalvų žvakėmis, primenančiomis tigro dryžius. Stalo įrankiai geriausia būtų sidabriniai, metaliniai žiedai ant servetėlių, metalinės vazos su vaisiais - kuo daugiau metalinių daiktų. Iš valgių geriausiai tinka įvairi mėsa kepta ant iešmo ir grotelių. Gero vyno ir konjako gėrimai gintarinės, raudonos ir bordo spalvos, persikų ir slyvų kompotai, apelsinų arba morkų sultys, vaisiai oranžinės ir geltonos spalvos.

Tigras mėgsta ryškias spalvas, todėl galima rengtis raudonų atspalvių rūbais ( kad paerzinti Jautį), geltonais ir aišku dryžuotais rūbais. Medžiagos turi būti natūralios – šilkas, oda, zomša, kailis. Papuošalai būtinai iš metalo ir natūralių akmenų. Žiedai, apyrankės, vėriniai iš sidabro, aukso, platinos arba tiesiog bižuterija su metalinėmis detalėmis. Papuošalai turėtų būti dideli ir ryškūs, kad visi pastebėtų. Ir būtinai apsiaukite naujus odinius batus papuoštus ryškiais arba metalo papuošimais, netgi jei sutiksite namuose. Tigras supyks jei būsite su šlepetėmis. Tigras laikomas namų gyvūnų, todėl geriausia Naujus sutikti namuose su šeima.

Dovanoti geriausia tinka ką nors dryžuota, tinka iš drabužių. Taip pat aksesuarai ir papuošalai iš natūralių medžiagų ir akmenų, indai ir kiti dirbiniai iš metalo. Taip pat minkšti žaisliukai tigriuko ar kačiuko, tačiau būtinai dryžuoto.Nors oficialiai Tigro metai prasidės tik vasario 14, dauguma pasistengs įtikti metų šeimininkui ir Naujus sutiks pagal visas taisykles. Su artėjančiais Tigro metais visus, o ypač gimusius 1950, 1962, 1974, 1986, 1998! Linksmų švenčių!

Šaltiniai: http://donbass.ua, www.nashgorod.ru, www.zabor.zp.ua, www.mydress.ru

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,261
  • Temų forume: 3,118
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,660
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,316
  • Pardavėjų galerijoje: 1,528