Trys idėjos, kaip nedidele smulkmena nustebinti artimą meilės dieną

Parašė: Boo 11.02.2010, 23:00

Trys paprastos idėjos, kaip nesudėtingai ir neišleidžiant krūvos pinigų nustebinti tą ką myli.

Mums reikės:
• sąvaržėlių;
• spalvoto popieriaus
• klijų;
• peiliuko ar skalpelio;
• arbatos pakelių.

Pirmoji idėja tokia paprasta, kad lengvai gali pagalvoti „ir kaip aš to nesumasčiau?“, bet rezultatas tikrai stebinantis. Tai iš savaržėlės išlankstyta širdelė, puikiai atliekanti tas pačias savo funkcijas, kaip ir prieš sulankstymą. Paprastą popieriams sukabinti skirtą savaržėlę vienoje jos dalyje ties viduriu lenkiame daugmaž stačiu kampu, kol pasidaro panašu į širdelės formą.Ja galima prisegti raštelius, knygose ar žurnaluose žymėti puslapius, nusiųsti slaptą žinutę tarp popierių patinkančiam bendradarbiui .Truputį daugiau laiko truks įgyvendinti antrą idėją. Širdelė – skirtukas. Iš kokio nors raštuoto popieriaus (panaudojau margą iškarpą iš žurnalo) iškerpame nedidelę šidelę. Ją priklijuojame ant kito, geriau kietesnio, vienspalvio popieriaus. Apibraižome tokią pat, tik didesnę širdį aplink mažąją.Iškerpame palei kontūrus. Aštriu daiktu, geriausiai tiktų skalpelis, prapjauname palei pat mažosios šidelės kraštą – pjauname kiek daugiau nei pusė. Viskas, turite skirtuką! Gali nustebinti klasės draugę, pažymėdama reikiamą vadovėlio puslapį.Trečioji idėja reikalauja dar šiek tiek daugiau darbo nei antroji. Perdarykime arbatos pakelį į šventinį! Taip nustebinsi draugę, bendradarbes, gal net visada kritiškai į tokius dalykus žiūrintį vyrą .
Susirandame mėgiamos arbatos pakelių. Jei jau jie „įvilkti“ į popierinį maišelį, jį gražiai išardykite. Prisirinkite gražaus, spalvoto popieriaus. Ant popieriaus perbraižykite išardytą maišelį arba galite pačios susikonstruoti tokį (kaip ir aš pati tai dariau). Gėlėtam maišeliui naudojau dovanoms vynioti skirtą popierių. Jei norite pakelio su burbuliukais, kaip nuotraukoje baltasis, lankstykite iš balto spausdinimui skirto popieriaus, skylamušiu raudoname popieriuje primušinėkite skylučių, o po to iš skylamušio vidaus išsirinkite po šio proceso likusius mažus raudonus apskritimus – juos klijais priklijuokite prie balto maišelio. Kai jau maišeliai baigti, paimkite arbatos pakelius, nulupinėkite etiketes nuo siūlų ir priklijuokite iškarpytas širdeles. Karšta meilės arbata paruošta...Žvelkite kūrybingai. Širdelės formą bent jau dviejuose paskutiniuose darbuose lengvai gali pakeisti bet kokia kita. Gal gėlytės moters dienos proga?

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,256
  • Temų forume: 3,097
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,633
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,313
  • Pardavėjų galerijoje: 1,527