Konkursas "Aš ♥ Auksarankes!"

Parašė: Perla 23.11.2010, 23:10


Lapkričio 30d. Auksarankių klubas švenčia savo 4-ąjį gimtadienį ir šia proga nori nudžiuginti ir Jus, mielos auksarankės ir auksarankiai!
Nesvarbu ar su mumis esate visus šiuos ketverius metus ar tik kelerius mėnesius, tikriausiai savo nuomonę apie šį klubą jau esate susidarę. Su kuo Jums jis asocijuojasi? - Su rankdarbiais? Su konkursais? Su mokslais Akademijoje? Su įdomiais pradžiamoksliais portale? Su draugiška aplinka, o gal atvirkščiai - su kivirčais?
Gimtadienio proga skelbiame konkursą "Aš ♥ Auksarankes!", kuriame kviečiame pademonstuoti tai, kas Jums siejasi su šia vieta. Tai gali būti bet kas: rankdarbis, nuotrauka, piešinys, eilėraštis ar net laiškas - idėjų begalybė, o sąlyga tik viena - turi būti padaryta Jūsų pačių.

Jūsų darbų laukiame šioje Forumo temoje iki Gruodžio 7 dienos. Nustebinkite savo fantazija ir išradingumu!

Įdomiausių ir originaliausių darbų autoriai bus apdovanoti konkursų medaliais bei šiomis šauniomis ekologiškomis rankinėmis su Auksarankių klubo logotipu:

1 vieta
 


2 vieta
 


3 vieta


Nenusiminkite, jei balsavimai Jums nepalankūs ir nesate viena/as iš nugalėtojų, galbūt laimėsite šį simpatijų prizą - bloknotą, į kurį galėsite susirašyti visas savo kūrybines idėjas!

Ačiū, kad esate, be Jūsų šis rankdarbių kampelis nebūtų toks mielas ir įdomus. Su gimtadieniu! 

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,316
  • Temų forume: 3,146
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,800
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532