Konkursas! Užsidirbk 10 000Lt!

Parašė: Perla 11.04.2010, 14:17

Jei mokate velti, megzti, siuvinėti, dekupažuoti, verti, drožinėti ar užsiiminėjate kitais rankdarbiais ir turite idėjų, – pagaminkite eksponuoti vaistinėse tinkamą "NEOCITRAMONAS" reklaminį stovelį ir laimėkite galimybę užsidirbti
10 000 Lt.

 

Pavyzdžiui:

  

Taigi turėtumėte „pagaminti“ pavadinimą – „NEOCITRAMONAS“, kurį galima būtų pritvirtinti prie jūsų pasiūlyto pagrindo. Reklaminiame kūrinyje visi privalomi tekstai, kuriuos matote makete bei "įmontuota" tikra NEOCITRAMONAS pakuotė.

Pageidaujamas gaminio dydis 40×30 cm (vertikalus).

  - čia matote stovelį, ant kurio bus talpinamas nugalėtojo kūrinys.

 

Nugalėtojas bus išrinktas iš 10 daugiausiai lankytojų balsų surinkusių darbų.

Jūsų darbų laukiama iki š.m. gegužės 1 dienos.

10 konkurso nugalėtojų bus apdovanoti papildomais AB "Sanitas" prizais.

* Su konkurso nugalėtoju bus pasirašoma 10 000 Lt (įskaitant mokesčius) vertės sutartis dėl NEOCITRAMONAS reklaminių stovelių gamybos.


Dalyvauti konkurse

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Fejune @ 22.04.2010, 21:58

Sveiki,

Gal galite patikslinti, ar siūlomas pagrindas turės būti ''gyvos" formos eksponuojamas, ar tik nuotrauka, kurioje bus matomas rankomis gamintas produktas?
Man tai ypač svarbu renkantis medžiagas.

Dėkoju

xvikutex @ 04.05.2010, 16:55

O mano priėmė, bet neįdėjo. Jei dydis ar kas negeras, tai galėjo parašyt. Paskutinė diena buvo, tad kartot turbūt neverta...

mergiooote1984 @ 05.05.2010, 13:25

nebedalyvausiu tokiuose konkursuose, nes tikra nesamone, praso rankdarbio, o prieme beiveik daugiau nei puse kompiterines grafikos darbu, as savo darba dariau nepilnai 2 savaites, o kompiterines grafikos jau buvo daug darbu prideta, tai kam is vis rasot kad reikalaujat rankdarbio?! neverta daugiau dalyvauti, nes net nekreipet i savo reikalavimus!!!

mijura @ 06.05.2010, 13:31

labi gaila, bet man peršasi mintis, kad šis konkursas tai tik pigus būdas be jokios atsakomybės prisirinkti idėjų - tiesiog nemokamos dizaino paslaugos ir geras idėjų generavimo būdas :( - labai norėčiau būti neteisi, nes ir pati sudalyvavau konkurse

Kleckepytė @ 11.05.2010, 20:23

Ir aš pasipiktinau šituo konkursu, sąlygos vienos, darbai kai kurie visai neatitinkantys sukelti, balsavimas šimtu su viršum procentu visiškai nesąžiningas... Tas konkursas buvo tam paskelbtas, kad neocitramonas kuo labiau pasikeltų savo puslapio reitingą, taigi, jog kuo daugiau žmonių apie tokį neocitramoną sužinotų ir kaip mijura kad sako - nemokamai prisigaudytų idėjų.. Rašiau jiems laišką, tai atrašė, jog atseit nenorėjo diferincijuoti dalyvių ir jie patys spręs dėl nugalėtojo, bet visvien pirmose vietose tai yra tie kompiuteriniai, taigi prizus visvien gaus ir jie... Nemalonūs įspūdžiai ir man iš šito konkurso..

mamax3 @ 11.05.2010, 21:08

Aš ir sudalyvavau tame konkurse,tai ir nusivyliau,kad dauguma gerai įvertintų darbų kompiuteriniai. Gaila,kad už gražius ir su gerom įdėjom darbus taip mažai balsuoja. O dėl įdėjų vagimo....manau galima ir pasiskųsti,paviešinti.

xvikutex @ 14.05.2010, 00:45

Rašoma, kad autorių teisės saugomos, o maniškį jie priėmė, bet neįdėjo, tai ir teisių autorinių nėr. O dar rašo kad nenorėjo diferincijuoti dalyvių. Taip kad jei kur pamatysit ranką iš vielos (panašią į http://public.fotki.com/xvikutex/kiti-darbeliai/reklaminis-stendas.html), o joje neocitramoną, tai reikš, kad visus gražiai išdūrė. Tikiuosi, kad klystu.

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,261
  • Temų forume: 3,117
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,659
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,316
  • Pardavėjų galerijoje: 1,528