Logotipo konkursas Auksarankių Facebook klube

Parašė: Perla 26.07.2010, 14:14

Turbūt daugeliui žinoma, kas yra logotipas. Anksčiau Auksarankių Facebook klubo skelbtuose įrašuose buvo kalbėta apie logotipo kūrimą, kas jį padaro geru ir net paminėta kokios būdingos klaidos bei ko nedaryti kuriant savo logotipą.
Kviečiame sudalyvauti logotipo konkurse, kurio metu išrinksime geriausią logotipą. Jo autorė/-ius bus apdovanota(-s) 50 LT vertės čekiu apsipirkti internetinėje parduotuvėje 


Prieš pradedant kurti logotipą, pasidomėkite siūlomais dizaino patarimais, kurie buvo aprašyti anksčiau. Renkant logotipą, bus atsižvelgta į šias dizaino taisykles/patarimus, kaip profesionaliai sukurtas pats logotipas ir pan... (už tai bus atsakinga sudaryta komisija). Auksarankių klubo Facebook nariai taip pat galės balsuoti už logotipą, bet jų balsai nebus galutiniai, kurie nulems laimėtoją (vertinimas turi būti objektyvus ir logotipas turi atitikti dizaino taisykles, nes čia ne favoritų konkursas).
Logotipo failas negali užimti daugiau nei 30 KB
. Dėl failų tinkamumo konkursui galutinį sprendimą priima konkurso organizatoriai. Netinkami failai bus trinami be išankstinio įspėjimo. Failus galite kelti į Auksarankių Facebook Fan’ų nuotraukas, kurie vėliau bus perkelti į konkurso albumą.

Konkursas tęsiasi iki rugpjūčio 8 dienos. Auksarankių klubo Facebook nariai galės balsuoti rugpjūčio 9-15 dienomis (kaip ir kur balsuoti, bus paskelbta rugpjūčio 9 dieną). Pasibaigus balsavimui, komisija spręs, kuris logotipas bus išrinktas geriausiu.
Naudinga informacija: apie logotipą, kaip susikurti logotipą, kas logotipą padaro geru, kaip NEkurti logotipo. Taip pat daug naudingos informacijos ir patarimų galite rasti Auksarankių akademijoje.

Daugiau informacijos Auksarankių Facebook klube. Kviečiame prisijungti!

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Lachesė @ 26.07.2010, 15:45

tik vieną galima siųsti, o gal daugiau ? :)

Perla @ 26.07.2010, 16:30

Vienas vartotojas gali dalyvauti su vienu logotipu.

Lachesė @ 26.07.2010, 16:40

ačiū :)

Mija @ 04.08.2010, 09:44

Ar as gerai supratau, galima dalyvauti su bet kokiu anksciau sukurtu logotipu? Kam konkreciai jis bus skirtas?

Perla @ 10.08.2010, 22:32

Kai tai kam bus skirtas? Čia rinksime gražiausią logotipą, o kur jį naudos autorius - jo reikalas :).

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,316
  • Temų forume: 3,146
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,800
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532