Vaiduokliškas "Pokštas arba saldainis!" konkursas

Parašė: Perla 17.10.2010, 17:54

Ar jau pradėjote ruoštis vaiduoklių šventei? Rengiant šventinį Heloiyno vakarą galima naudotis pačiomis įvairiausiomis priemonėmis ir įgyvendinti keisčiausias idėjas, o turint lakią vaizduotę tai tikrai nėra sunku. 

Artėjančios Helovino šventės proga kviečiame dalyvauti pašėlusiame ir vaiduokliškame "Pokštas arba saldainis!" konkurse. Šiam konkursui tiks bet kas, atitinkantis paslaptingos nakties dvasią: išskobti moliūgai, šiurpiai atrodantis maistas, šmaikščios kaukės ar kostiumai, nerti voratinkliai, iš biserio suvertos pelės, papuoštos žvakės bei kitokios dekoracijos, taip pat pamėkliški papuošalai, šukuosena ar net makijažas - fantazijai ribų nėra...

Konkursi skirtas nuotraukas galima siųsti iki lapkričio 3d. vakaro. Lapkričio 4d. pradėsime balsavimą, kuris vyks savaitę laiko, iki lapkričio 11d.

Prieš išsiunčiant nuotrauką nepamirškite perskaityti Bendras konkursų taisykles.

Konkursas (darbų kėlimas, balsavimas) vyksta Konkursų lentoje. (Forumo viršutiniame meniu, tarp "Narių sąrašo" ir "Medalių"). Daugiau informacijos rasite konkursui skirtoje temoje forume.

Konkurso nugalėtojų laukia Auksarankių klubo medaliai bei dovanų kuponai.

 

Smagios šventės ir sėkmės konkurse!

Nuotrauka: www.twoheartstogether.com

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,316
  • Temų forume: 3,146
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,800
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532