Vasaros swap'as

Parašė: Perla 20.07.2010, 19:52

Vasara jau įpusėjo: kas kaime, kas prie jūros, kas už jūrų marių... Bet turbūt visos rankdarbiauja, kažką kuria. Būtų vėl smagu susikeisti, pasimainyti, todėl kviečiame sudalyvauti vasariniame swap'e.
Prieš užsirašydamos į sąrašą, perskaitykite bendras Swapo taisykles ir jei nesutinkate su bent vienu punktu - nedalyvaukite.

BENDROS SWAPŲ TAISYKLĖS

Mažiausios siunčiamų darbelių padarymui sunaudotų medžiagų kainos:
Pradedančiųjų - 15 litų
Tobulėjančiųjų - 20 litų
Pažengusiųjų - 25 litai.

Technika įvairi.

Sąrašai bus sudarinėjami iki liepos 28 d. vakaro. 29 dieną traukimas.
Dovanoms padaryti, išsiųsti ir sulaukti bus skirtas laikas iki rugsėjo 1-os dienos. Ši data yra paskutinis terminas kada galima gauti. Pavėlavusioms išsiųsti - bauda - negalės dalyvauti kitame swap`e. Jei siuntinukas pavėluoja dėl pašto kaltės (voko antspaudas yra įrodymas), dalyvė baudžiama nebus.
Auksarankes, kurioms siųsime dovanėles, pasirinksime pačios, traukdamos po vieną numeriuką iš sąrašo, kaip ir praėjusiame Swap`e. Prieš pradedant numerių traukimą, bus paskirta swape nedalyvaujanti notarė, kuri patikrins ir patvirtins ar viskas vyksta sklandžiai ir sąžiningai.
Dalyvauti gali visos diskusijose aktyviai dalyvaujančios ir rodančios savo darbelius šio forumo dalyvės, pasirinkusios tinkamą grupę - pradedančiųjų, tobulėjančiųjų ar pažengusių. (Swapo administratorė turi teisę dalyvę perkelti į jos manymu tinkamesnę grupę)
Visos turės užpildyti šią anketą ir išsiųsti swapo moderatorei iki traukimo pradžios, jei nesulaukiu anketos iki tos datos sory bet išbraukiu iš sarašo. Šios užpildytos anketos bus išsiųstos tai auksarankei, kuri jums siųs dovanėlę. Liepos 29 trauksim burtus.

Dalyvio anketa:
1. Vardas, pavardė ir auksarankių forume naudojamas nicas, amžius,
2. Adresas (Nepamirškite pašto kodo)
3. Darbų albumas ar internetinis tinklalapis
4. Alergijos (jei nėra, padėkite brūkšnelį)
5. Riešo, kaklo apimtys, pėdos dydis.
6. Nemėgstama technika (biseris, veltinis, nėrimas, modelinas, siuvinėjimas, dekupažas ir kt). Parašykite ko nenorėtumėte gauti (pvz dekupažo technika atliktų dekoracijos detalių namams ar siuvinėtų servėtėlių)
7. Mėgstama technika
8. Mėgstamiausios spalvos
9. Nepatinkančios spalvos
10. Mėgstami ir nemėgstami akmenys
11. Jūsų nešiojamų papuošalų, rūbų stilius.
12. Žinutė jūsų paslaptingajai auksarankei. (Jei norite ką nors pridurti, ko nebuvo ankstesniuose klausimuose ar šiaip ką nors pasakyti, galite parašyti čia. Jei neturite ką pasakyti - nerašykite nieko.)

Nepamirškite, kad kuo daugiau informacijos apie save pateiksite anketoje, tuo didesnis šansas, kad gausite patinkančią dovaną. Ir turbūt nebereikia minėti, kad darydamos dovaną, atsižvelgtumėte į gautoje anketoje pateiktą informaciją.
Anketas siųskit šio swap`o moderatorei Frekenbok.

Daugiau informacijos Swap'o temoje forume.

* Platinti bei kitaip publikuoti autorių nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,316
  • Temų forume: 3,146
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,800
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532